به زی ارگانیک خوش آمدید

زی ارگانیک، راه حلی برای داشتن سبک زندگی سالم و ارگانیک است.

جایی که شما قادر خواهید بود بهترین کیفیت محصولات غذایی و آرایشی و بهداشتی دارای گواهی بازرسی ارگانیک ایران، اتحادیه اروپا، امریکا، آلمان، سوئیس و مراجع دیگر معتبر را با کمترین زمان، زحمت و هزینه دریافت کنید.

زی ارگانیک، به عنوان بزرگترین مرجع محصولات ارگانیک کشور، تحت نظر انجمن ارگانیک ایران، محصولات برندهای معتبر ارگانیک داخلی و خارجی را در یک جا جمع کرده است تا شما قادر به مقایسه، انتخاب و خرید آسان باشید. با زی ارگانیک شما می‌توانید تمامی خریدهای ارگانیک خود را به صورت شفاف در یک حساب کاربری در وب‌سایت تحت کنترل داشته باشید. به بیان دیگر خرید آسان ترین راه رسیدن به محصولات ارگانیک، ما خواهیم بود.

علاوه بر این، شما می‌توانید همواره در زی ارگانیک از مشاوره‌ی کارشناسان ما و تیم پشتیبانی، به وسیله تلفن، چت یا ایمیل برخوردار شوید. تمام این خدمات در زی ارگانیک رایگان بوده و برای همیشه رایگان خواهد ماند.

در زی ارگانیک ضمانت می‌کنیم که کلیه اطلاعات و خدمات جانبی با حفظ صداقت و بی‌طرفی در اختیار شما قرار بگیرد. سیستم به صورتی طراحی شده است تا بهترین قیمت ممکن را متناسب با نیاز شما ارائه نماید.

مصرف محصولات ارگانیک منطبق با خلقت اولیه آنها بدون تغییرات ژنتیکی و سم و کود شیمیایی، نه تنها برای کودکان، مادران و بیماران و سالمندان بلکه برای همه اقشار جامعه حیاتی است. ضمن آنکه توسعه تولید این نوع محصولات علاوه بر کاهش قیمت، در حفظ محیط زیست نقش به سزایی خواهد داشت

زی ارگانیک با ترکیبی از متخصصین تغذیه و هیات علمی دانشگاه و متخصصین آی تی راه نوینی را برای دسترسی همه ایرانیان به محصولات ارگانیک گشوده است که تا پیش از این در دستری قشر خاصی از مردم و عمدتا راهی بازارهای صادراتی بود

منو اصلی